شناسا پرتوژن

شرکت شناسا پرتوژن، با پیشینه ای 15 ساله، مفتخر است در این مدت، همواره در جهت تامین انواع تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی کشور، فعال بوده و یکی از اهداف و شعارهای اصلی آن، تامین تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی از معتبرترین شرکت ها و کمپانی های ایرانی و خارجی مانند آمریکا، آلمان، بلژیک، سوئد، ژاپن، چین و کشورهایی نظایر آنهاست

علاوه بر آن، شرکت شناسا پرتو، با داشتن کادری تخصصی و کارآمد، آماده پاسخگویی و مشاوره شما مشتریان گرامی در زمینه انواع تجهیزات آزمایشگاهی است.

شرکت شناسا پرتو ژن با دارا بودن دستگاه های پیشرفته و دقیق، نظیر انواع دستگاه های آنالیز طیف سنجی، آنالیز عنصری و کروماتوگرافی، و همچنین تولید کننده انواع تجهیزات آزمایشگاهی، دستگاه جذب اتمی ، دستگاه hplc ، دستگاه xrf ، دستگاه GC ، دستگاه اسپکتروفتومتر  و خدمات پژوهشی شیمیایی و.. آماده ارائه خدمات می باشد. هدف این مجموعه فراهم نمودن دسترسی سریع، آسان و ارزان به خدمات آنالیز و مشخصه یابی مواد شیمیایی و استفاده از مشاوره‌های تخصصی در جهت ارتقاء کیفیت تحقیقات صنعتی، دانشگاهی و پژوهشی به منظور دست‌یابی به فناوری‌های جدید، انجام پژوهش‌های کاربردی، منظم و دارای برنامه می‌باشد.

۷۵۳۱۱ - ۰۲۱
تماس با پرتوژن
 

پاسخگویی همه روزه
از شنبه تا پنج شنبه
 

خرید آسان
پرداخت پس از تحویل
 

سلامتی، کیفیت
گارانتی محصولات
 

بالا